AKTUALIZACJA: Rekolekcje Wielkopostne w Archidiecezji









Abramów 15-17 ks. Marek Urban
Baranów 1-3 ks. Piotr Molęda
Białka 24-26 II ks. Adam Breś
Biskupice 8-10 ks. Marek Grygiel
Bończa 8-10 ks. Józef Serej
Boża Wola 21-24 II ks. Jerzy Ćwik
Brzeźno, 16 III ks. Mirosław Kuźma
Bukowa Wielka 17-19 ks. Rafał Szprync
Bukowa 17-19 ks. Rafał Szpryc
Bychawa 17-20 ks. Krzysztof Łaszcz
Bychawka 7-10 ks. Leszek Surma
Bystrzyca 10-13 ks. Zdzisław Milewicz
Chełm, bł. Matki Teresy z Kalkuty 17-20 ks. Leszek Surma
Chełm, Chrystusa Odkupiciela 10-13 ks. Jacek Lewicki
Chełm, Narodzenia NMP, 13-15 o. Marek Jeżowski CMF
Chełm, Narodzenia NMP 17-20 o. Marcin Kowalewski CMF
Chełm, Miłosierdzia Bożego 14 III ks. Mirosław Bielecki
Chełm, Rozesłania Apostołów 17-20 ks. Józef Sarzyński
Chełm Świętego Ducha 21-23
Chełm, św. Antoniego 23-26 ks. Wojciech Jaroszyński
Chełm, św. Kazimierza 21-24 ks. Paweł Broński
Chełm, Świętej Rodziny 21-23 ks. Stanisław Zając
Chmiel 8-10 ks. Mariusz Śniadkowski
Ciechanki 8-10 ks. Michał
Cyców 10 III o. Wojciech OFM Cap
Częstoborowice 3-5 o. Jerzy Siedlecki OFM Cap
Czułczyce 15-17 ks. Andrzej Oleszko
Depułtycze 15-17 ks. Paweł Wierzchoń
Dęba 8-10 ks. Paweł Wierzchoń
Dorohucza 1-3 Franciszek Walgut SCJ
Dorohusk 7-10 ks. Andrzej Juźko
Dys 14-16 ks. Krzysztof Kralka SAC
Fajsławice 17-19 o. Krzysztof Bieliński CSsR
Firlej 10-12 ks. Hubert Czarnecki
Garbów Cukrownia 15-17 ks. Tadeusz Szaniawski
Grabówka 21-23 ks. Piotr Szczur
Jabłonna 14-17 ks. Tomasz Dobrzyński
Kamień Lub., 10-12 ks. Wojciech Jaroszyński
Kamionka 17-19 ks. Krzysztof Gałan
Kanie 17-24 o. Józef OCD (misje)
Karczmiska 7-9 ks. Piotr Chibowski
Kawęczyn 8-10 ks. Wojciech Rebeta
Kazimierz Dolny 17-20 ks. Andrzej Walencik
Klesztów, 17-19 ks. Dariusz Stefanek
Kłodnica 7-10 ks. Jacek Beksiński
Końskowola 17-23 ks. Krzysztof Kralka SAC
Kosarzew 21-23 ks. Konrad Szlachta
Krasnystaw, św. Fr. Ksawerego 17-20 ks. Karol Serkis
Kraśniczyn, 8-10, ks. Jarosław Wójcik
Kraśnik, Matki Bożej Bolesnej 3-6 ks. Kalikst Zacharuk
Kraśnik, Miłosierdzia Bożego 14-17 ks. Waldemar Malinowski
Kraśnik, św. Antoniego 8-10 ks. Krzysztof Kwiatkowski
Kraśnik, św. Józefa 16-19 ks. Radosław Gąska
Kraśnik, Świętego Ducha 1-3 ks. Tomasz Dobrzyński
Kraśnik, Wniebowzięcia NMP 17-20 ks. Artur Katolo
Krzczonów 21-23 ks. Leszek Surma
Kumów 7-10 ks. Roman Skowron
Leszkowice 17-19 ks. Wiktor Koczwara
Lubartów, MB Nieustającej Pomocy 14-17 ks. Zbigniew Wójtowicz
Lubartów, oo. Kapucyni 10-13 ks. Krzysztof Kurzędowski
Lubartów, św. Anny 17-19 ks. Dariusz Tkaczyk
Lubartów, Wniebowstąpienia P. 22-23 ks. Jarosław Kowalczyk
Lublin, bł. Bp. W. Gorala 17-20 ks. Józef Michna SVD
Lublin, bł. Jana Pawła II 17-19 ks. Krzysztof Podstawka
Lublin, bł. P.J. Frassatiego 18-20 ks. Marek Grygiel
Lublin, Chrystusa Króla 17-20 ks. Leszek Pintal
Lublin, Dobrego Pasterza 17-20 ks. Stanisław Mieszczak SCJ
Lublin, Matki Bożej Różańcowej 17-20 o. Mirosław Chmielewski CSsR
Lublin, Nawrócenia św. Pawła 17-20 ks. Edward Duma
Lublin, Najśw. Serca Jezusowego 17-20 ks. Krzysztof Grzesiak
Lublin, Niep. Pocz. NMP (MIC) 17-20 ks. Michał Kozak MIC
Lublin, Niep. Serca Maryi (Poczekajka) 10-13 ks. Jacek Sereda
Lublin, Przemienienia Pańskiego 17-20 ks. Krzysztof Nowrot
Lublin, św. A. Boboli 17-20 ks. Jerzy Pałucki
Lublin, św. Antoniego 17-20, ks. Marek Gątarz
Lublin, św. Jakuba (Głusk) 14-17 ks. Kazimierz Kuśmierz
Lublin, św. Jana (katedra) 17-20 ks. Mieczysław Nowak
Lublin, św. Józefa 17-20 bp Jan Sobiło
Lublin, św. Judy Tadeusza 10-13 ks. Jaroslaw Rudy
Lublin, św. Maksymiliana 17-20 ks. Józef Hałabis
Lublin, św. Mikołaja 10-13 ks. Dariusz Bondyra
Lublin, św. Ojca Pio(Rudnik) 21-23 ks. Paweł Pruszkowski
Lublin, św. Stanisława 17-20 ks. prof. Stanisław Dyk
Lublin, św. Teresy 17-20 o. Andrzej Wróblewski CSsR
Lublin, św. Urszuli Ledóchowskiej 10-13 ks. Krzysztof Podstawka
Lublin, św. Wojciecha 10-13 ks. Janusz Gzik
Lublin, Świętej Rodziny 10-13 ks. Andrzej Oleszko
Lublin, Trójcy Przenajśw. (Felin) 10-12 ks. Paweł Bartoszewski
Lublin, Trójcy Świętej 15-17 ks. Tomasz Bomba
Lublin, Wieczerzy P. 17-20 ks. Marek Chmielniak SAC
Lublin, Wieczerzy P. 8-10 ks. Jarosław Jęczeń (zw. niesakram.)
Lublin, WNMP Zwycięskiej 17-20 ks. Mariusz Nakonieczny
Ludwin 22-24 ks. Piotr Iracki
Łańcuchów 1-3 ks. Radosław Gabrysz
Łęczna, św. Barbary 14-17 ks. Daniel Bubula
Łęczna, św. Józefa 10-13 ks. Adam Mazur
Łęczna, św. M. Magdaleny, 17-20 o. Kurek
Łucka 21-23 ks. Paweł Koleśnikowicz
Matczyn 8-10 ks. Henryk Jargiło
Michów 10-12 ks. Józef Zwolak
Milejów 21-23 ks. Arkadiusz Bernat
Nadrybie 22-23 ks. Sylwester Brzozowski
Niedźwiada 21-23 ks. Piotr Wiracki
Niemce 10-13 ks. Piotr Kawałko
Okszów 21-24 ks. Paweł Batory
Olchowiec 8-10 o. Jerzy Mitura
Oleśniki 1-3 ks. Franciszek Kliza
Opole Lubelskie 21-23 ks. Krzysztof Czajka
Parafianka 15-17 ks. Andrzej Bubicz
Pawłów 21-23 ks. Mirosław Skałban
Piaski 10-13 ks. Piotr Drozd
Piotrków 24-26 o. kapucyn
Piotrowice Małe 14-17 ks. Łukasz Łaszkiewicz
Płonka 1-3 o. Dariusz Nowicki OSPPE
Podgórze 8-10 ks. Marek Kuśmierczyk
Polichna 11-12 ks. Tomasz Mular
Popkowice 1-3 ks. Antoni Kozak
Puchaczów 24-26 ks. Janusz Krzak
Puławy, Mił. Bożego 17-20 ks. Ryszard Winiarski
Puławy, Mił. Bożego 6-8 ks. Ryszard Winiarski (dla młodzieży)
Puławy, św. Józefa 15-17 o. Krzysztof Ziętkowski OMI
Radawiec Duży 3-5 ks. Zdzisław Szostak
Rakołupy 1-3 ks. Jacek Lewicki
Rejowiec Fabryczny 10-12 ks. Andrzej Mizura
Rejowiec Osada 3-5 ks. Edward Kozakiewicz
Rogóźno 3-5 ks. Jerzy Piech
Ruda Huta 3-5 ks. Józef Zwolak
Rudnik 20-23 ks. Attila Honti
Rudno 8-10 ks. Zbigniew Gąbka
Rzeczyca 23 III (IV-misje)
Sawin 3-5 ks. Ryszard Winiarski
Serniki 8-10 ks. Leszek Adamowicz
Siedliska 15-17 ks. Attila Honti
Siedliszcze 24-26 o. Remigiusz Zmuda SPP
Skrobów 10.14-15 ks. Artur Katolo
Sobieska Wola 8-10 ks. Dariusz Maciejewski
Stara Wieś 8-10 ks. Tomasz Dobrzyński
Starościn 21-23 ks. Bogdan Staszczuk
Staw 23 III ks. Jerzy Cieślicki
Stróża 10-13 ks. Zbigniew Szumiło
Surhów 3-5 ks. Wojciech Rebeta
Syczyn 3-5 ks. Janusz Mączka
Szastarka 3-5 ks. Mirosław Rybka
Świerszczów 8-10 ks. Wiesław Cieszko
Świerże 28 II - 3 III ks. Wojciech Iwanicki
Tarnogóra 10-12 ks. Grzegorz Bzdyrak
Trawniki 15-17 ks. Ryszard Rak
Turka 17-19 ks. Paweł Tomaszewski
Turobin 17-19 ks. Alfred Wierzbicki
Turowiec 15 III ks. Mirosław Bielecki
Urzędów 3-6 ks. Mirosław Bończoszek
Wąwolnica 10-13 ks. Przemysław Pokorski
Wilkołaz 3-6 Kustosz z Pratulina
Wirkowice 22-24 ks. Józef Serej
Wojsławice 15-17 ks. Adam Raczkowski
Wola Gałęzowska 22-24 ks. Leszek Surma
Wola Korybutowa 19-21 ks. Tadeusz Józefczak
Wolica, 10-12, ks. Sławomir Skowronek
Wygnanowice 22-24 ks. Marian Bartnik
Zagłoba 10-12 ks. Andrzej Szulej
Zakrzew 3-5 ks. Krzysztof Adamowski
Zezulin 15 -17 ks. Andrzej Juźko
Żmudź 14-16 ks. Krzysztof Grzesiak
Żuków 15-17 ks. Krzysztof Proskura



do góry strony | powrót